KeyStone fibre optic 2x LC-Duplex hona

KeyStone fibre optic 2x LC-Duplex hona

Art.nummer: 1053160

Mer info Ställ en fråga om produkten

Produkten är tillfälligt slut i lager. Ange din epostadress här så skickar vi en notis när varan åter finns tillgänglig

29 kr
ink. moms
Slut i lager

 (0 st)

Lagerstatus

  • I lager
    Produkten finns i vårt eget lager för omgående leverans till er
  • Beställningsvara i C-lager
    Produkten finns i centrallager och levereras inom angiven leveranstid till er
  • Slut i lager
    Produkten är för tillfället slut i lager. Kontakta oss för leveransbesked eller om ni vill lägga en preorder

Kontakta oss

For installation in the KeyStone patch panels, sockets, housing and so on for multimode fibres. Plastic housing

Egenskaper

• 2 LC-Duplex female
• Artikelnummer 1053160
• EAN 4040849800009
• Tillverkare Goobay

Ställ din fråga här

2 + 9 =

Tipsa en vän via epost Skriv ut Lägg till i favoriter
Relaterade produkter
Nätverkskabel metervara UTP Cat5e vit
Nätverkskabel Installation UTP Cat5e 100m

9 kr
Modularkontakt Cat5e/RJ45 UTP Solid
Modularkontakt Cat5e/RJ45 UTP Solid

11 kr
Centrumplatta Optima Keystone, Rak, 1-vägs
Centrumplatta Optima Keystone, Rak, 1-vägs

49 kr
Varför Kabelbutiken?
  • Snabba leveranser

Beställ hur mycket du vill
Endast 29:- i frakt

Vi har just nu ett erbjudande på vår fraktdebitering.

Detta innebär att du endast betalar 29:- i fraktkostnad för alla beställningar oavsett storlek.