Beställningar efter 14:00 idag skickas imorgon Fredag

KeyStone fibre optic 2x LC-Duplex hona

KeyStone fibre optic 2x LC-Duplex hona

Art.nummer: 1053160

Mer info Ställ en fråga om produkten

29 kr
ink. moms
I lager

 (1 st)

Lagerstatus

  • I lager
    Produkten finns i vårt eget lager för direkt leverans till er
  • C-lager
    Produkten finns i centrallager i Sverige och levereras inom angiven leveranstid till er
  • Slut i lager
    Produkten är för tillfället slut i lager. Kontakta oss för leveransbesked eller om ni vill lägga en preorder

Omgående leverans

1068 st i centrallager. Kontakta oss för att få leveranstid på dessa produkter.

For installation in the KeyStone patch panels, sockets, housing and so on for multimode fibres. Plastic housing

Egenskaper

• 2 LC-Duplex female
• Artikelnummer 1053160
• EAN 4040849800009

Ställ din fråga här

3 + 7 =

Tipsa en vän via epost Skriv ut Lägg till i favoriter
Relaterade produkter
Nätverkskabel metervara UTP Cat5e vit
Nätverkskabel Installation UTP Cat5e 100m

9 kr
Modularkontakt Cat5e/RJ45 UTP Solid
Modularkontakt Cat5e/RJ45 UTP Solid

11 kr
Centrumplatta Optima Keystone, Rak, 1-vägs
Centrumplatta Optima Keystone, Rak, 1-vägs

49 kr
Varför Kabelbutiken?
  • Snabba leveranser

Beställ hur mycket du vill
Endast 29:- i frakt

Vi har just nu ett erbjudande på vår fraktdebitering.

Detta innebär att du endast betalar 29:- i fraktkostnad för alla beställningar oavsett storlek.